سوالات متداول

سوالات متداول

با تلفن 03132203714، 03132203728، 03132245470 تماس حاصل نمایید. در این صورت پس از احراز هویت، شناسه شما همراه با رمز جدید به شما اعلام خواهد شد. تذکر مهم: 1- اگر رمز و شناسه خود را فراموش کردید، به هیچ وجه نسبت به عضویت مجدد اقدام نکنید. 2- پس از دریافت رمز جدید، در اولین فرصت از صفحه تغییر رمز عبور نسبت به ایجاد رمز جدید برای خود اقدام کنید.

همه فایل های ارسالی باید در قالب فایل jpg ذخیره و ارسال شود. برای اطلاع از چگونگی ایجاد فایل jpg آموزش نحوه ارسال فایل را ملاحظه کنید.

بله اگر سفارشات قابل قبول باشد انجام خواهد شد.

اگر می خواهید روی بخشی از کارت بنویسید و مابقی روکش داشته باشد، تنها کارت دارای روکش یووی سیلک براق، این خصوصیت را دارد، ولی بدلیل اینکه چاپ مبین، کارت ویزیت با روکش یووی سیلک را در دستور کار تولید خود ندارد، توصیه می شود، از کارت بدون روکش، کتان یا سلفون مات به عنوان جایگزین استفاده شود.

خیر، علیرغم اینکه چاپ مبین، تعداد بیشتر از 1000 عدد مقوا یا برچسب خام برای چاپ قرار می دهد، اما باطله هایی که ناگزیر در مراحل چاپ، روکش یا برش به وجود می آید، موجب می شود که تعداد تحویلی با حداکثر 5 درصد کسری مواجه شود. به همین دلیل در تعرفه چاپ کارت ویزیت به جای درج کلمه «تعداد»، عنوان «تعداد تقریبی» نوشته شده است.

قیمت های چاپ مبین، در مقایسه با چاپخانه هایی که محصولاتی با این سطح کیفیت تولید می کنند، بسیار مناسب تر است. برای توضیح بیشتر نظر شما را به ویژگی های زیر جلب می کنیم: 1- کیفیت واقعاً متفاوت چاپ بعلت بکارگیری ماشین آلات روز و مواد مصرفی سطح عالی (کاغذ و مقوا، زینک، مرکب، سلفون، یووی و ...) 2- بسته بندی زیبا و منحصر بفرد به صورت شیرینگ و جعبه. 3- سفارش و پیگیری آنلاین سفارش. 4- تعداد تحویلی با حداقل میزان کسری. 5- به حداقل رساندن اشتباهات فردی با طراحی و نصب اولین و تنها سیستم اتوماسیون ویژه چاپ کارت ویزیت در ایران. 6- بسته بندی ویژه، جهت جلوگیری از آسیب دیدگی در زمان حمل، و تحویل تا انبار باربری به صورت رایگان

چون چاپ مبین از مقوای کتان اصل استفاده می کند. اما در بسیاری از موارد مشاهده شده که سایرین از مقوای «طرح کتان» استفاده می کنند. به این صورت که مقوای کارتی 300 گرمی را توسط دستگاه های آج زن (امباس) طرح دار نموده و روی آن چاپ می زنند که طبیعتاً از کیفیت و قیمت کمتری برخوردار است.

جداً توصیه می کنیم برای این که کارت ویزیت شما در چاپ، دچار افت کیفیت نشود، حتماً دستورالعمل طراحی را بدقت مطالعه نموده و نکات آن را در طرح خود بکار بندید. در اینجا نیز به اختصار به چند نکته اشاره می کنیم: 1- Resolution فایل شما باید 300 پیکسل بر اینچ و مُد آن CMYK باشد. 2- نوشته ها حتماً باید حداقل 3 میلیمتر از چهار طرف طرح فاصله داشته باشد. 3- از قرار دادن هر نوع کادر در حاشیه طرح جداَ خودداری نمایید. 4- برای چاپ روی کارت کتان و لمینیت به هیچ عنوان از رنگ تمپلات (یکدست و 100%) استفاده نکنید. 5 - برای کارت دورو، طرح هر دو طرف را با رنگ زمینه یکسان، طراحی کنید. 6- به هیچ وجه از رنگ های سورمه ای، زرشکی، قهوه ای و طوسی در رنگ زمینه کارت خود استفاده نکنید. 7- برای طراحی کارت، از LCD استفاده نکنید. چون رنگ ها را روشن تر از معمول نمایش می دهد.

دقیقاً بر اساس ابعاد مندرج در تعرفه چاپ کارت ویزیت و بر حسب سانتیمتر.

از قسمت ثبت سفارش، گزینه چاپ کارت ویزیت را انتخاب نموده و فرم باز شده را تکمیل نمایید. برای اطلاع بیشتر از نحوه سفارش، راهنمای ثبت سفارش را مطالعه کنید.

از قسمت گزارش سفارشات، می توانید وضعیت سفارش خود را مشاهده و پیگیری نمایید. برای اطلاع بیشتر می توانید با تلفن هایی که در قسمت تماس با مهراد آمده تماس حاصل نمایید.

برای این کار باید در زمان ثبت سفارش کارت ویزیت، در قسمت خدمات جانبی، گزینه «لب گرد» را انتخاب کنید. در این صورت به طور پیش فرض هر چهار گوشه کارت شما لب گرد خواهد شد.

خیر، به دلیل این که تعداد زیادی از کارت های ویزیت برای چاپ، به صورت شیت در کنار هم قرار می گیرند، مسلماً رنگ بکار رفته در کار تهای مجاور روی شیت در رنگ کارت شما تاثیر خواهد گذارد. لذا با توجه این که در هر نوبت چاپ کارت ویزیت، رنگ کارت های مجاور با نوبت قبل یکسان نیست، پس احتمالاً رنگ کارت ویزیت، در چاپ مجدد متفاوت خواهد بود.

خیر، علیرغم اینکه چاپ مبین، تعداد بیشتر از 1000 عدد مقوا یا برچسب خام برای چاپ قرار می دهد، اما باطله هایی که ناگزیر در مراحل چاپ، روکش یا برش به وجود می آید، موجب می شود که تعداد تحویلی با حداکثر 5 درصد کسری مواجه شود. به همین دلیل در تعرفه چاپ کارت ویزیت به جای درج کلمه «تعداد»، عنوان «تعداد تقریبی» نوشته شده است.

خیر، تعداد تمامی محصولات چاپ مبین به صورت مضربی از 1000 می باشد. به این دسته از مشتریان توصیه می شود، در صورت مقرون بصرفه بودن، سفارش خود را به صورت دیجیتال چاپ کنند، و در صورتی که قیمت چاپ دیجیتال، از قیمت 1000 عدد چاپ افست بیشتر شد، آن را به صورت چاپ افست چاپ نموده و به اندازه نیاز خود از 1000 عدد را استفاده نمایند.

تا زمانی که وضعیت سفارش شما به صورت در حال چاپ در نیامده باشد. (وضغیت سفارش، در قسمت گزارش سفارشات قابل رویت می باشد.)

طراحی لیبل CD در یک مربع در سایز ۱۲×۱۲ سانتیمتر انجام می گیرد. نوشته ها و طرح اصلی نیز می بایست در یک دایره فرضی به قطر 11.8 سانتیمتر باشد. نکته مهم این که رنگ زمینه باید در تمامی سطح طرح، گسترده شود تا در زمان قالب زنی و لغزش احتمالی قالب، باعث بروز لبه های سفید در حاشیه لیبل CD نشود. همچنین به همین دلیل نباید خط برش راهنما داخل طرح قرار دهید. نکته دیگر اینکه اندازه دایره برش وسط لیبل CD، در دو سایز 2.5 و 3.5 سانتیمتر امکان پذیر است، که در صورت نیاز به هر کدام باید در بخش توضیحات فرم قید شود. (در صورت عدم درج توضیحات، به طور پیش فرض با قطر 3.5 سانتیمتر قالب زده خواهد شد.)

Top